فینسا دکور
فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور

دکتر برزی-خواجه عبدالله


در آشپزخانه های فرانسوی یا راهرویی استفاده از جزیره با طول بلند هم به جادار بودن آشپزخانه و هم به تفکیک آشپزخانه از دیگر فضاها کمک می کند. یخچال های دو قلو (یک درب یخچال , یک درب فریزر) با وجود جادار بودن فضای زیادی از آشپزخانه اشغال می کند. به همین دلیل قبل از طراحی و اجرا لازم است طراح از نوع یخچال مورد استفاده آگاهی کامل داشته باشد.

استفاده از رنگ گردویی (نه تیره و نه روشن) متداول ترین انتخاب هر خانه ایرانی است در صورتی که کمد ویترین یا جالباسی در نزدیکی و حوزه دید آشپزخانه بود توصیه می شود از رنگ مشابه آشپزخانه برای آن استفاده شود.

امروزه طراحی tv place و کمدهای اتاق خواب بسیار حائز اهمیت است به این دلیل که بعد از آشپزخانه جزو پرکاربردترین فضاهای خانه هستند که با چوب یا mdf ساخته می شوند. این گونه فضاها علاوه بر کاربرد آن , به دلیل نمای دکوراتیو و جلوه ای که به خانه می دهند دارای اهمیت بالایی می باشند.

برای مشاهده نمونه کار های کمد دیواری روی لینک اجرای دکوراسیون کمد دیواری و همچنین برای مشاهده نمونه کار های tv place و دکوراسیون داخلی به غیر از آشپزخانه روی لینک دکوراسیون داخلی کلیک کنید.

مقالات مرتبط در این زمینه:

انواع متریال ها در طراحی آشپزخانه

دسته بندی رنگ ها

تعریف دقیق برای رنگ ها

تنوع رنگ


1008

1008

TekaMandalay

TekaMandalay

PinoZarmatt

PinoZarmatt

LinoCancun

LinoCancun


Back