میز جزیره کشنده Breakfast

اگر به دنبال طرحی مدرن و خاص و در عین حال کاربردی برای میز آشپزخانه می گردید, میز Breakfast بهترین انتخاب برای شما می باشد. نرمی و راحتی به هنگام استفاده و بازشو تا حداکثر طول 160 سانت تنها با یک حرکت ساده دست از ویژگی های منحصر به فرد این مکانیزم می باشد.مخفی بودن مکانیزم تلسکوپی Breakfast در زیر صفحه میز و داخل جزیره ظاهری زیبا و جذاب به این سیستم بخشیده است. از مزیت های این میز می توان به سادگی نصب, تحمل وزن بالا و ظاهری متفاوت اشاره کرد.
مشخصات فنی
وزن قابل تحمل:80 کیلوگرم جنس ریل:آلومینیم آنودایز
عرض میز:57 سانتیمتر طول میز:160 سانتیمتر

کلیف ایتالیا
کلیف ایتالیا
مشاهده فیلم
X

میز کشویی Lunch

این سیستم که بر اساس استفاده بهینه از حداقل فضاست, شامل یک میز جزیره ای کشنده است که معمولا در فضای یک کشو مورد استفاده قرارمی گیرد.این میز را می توان با سهولت و سرعت با باز کردن درب کشو به بیرون کشید,این سیستم با قابلیت هایی مناسب برای فضاهای کوچک ساخته شده است و از این جهت برای آشپزخانه های کوچک ایده آل می باشد و برای میز غذاخوری یا میز کار مورد استفاده قرار می گیرد. طول این میز می تواند نهایتا تا حدود 110 سانت باشد.
امتیاز مهم دیگر این مکانیزم این است که تمامی قطعات شامل مکانیزم ریل و عناصر چوبی با خود سیستم یکپارچه می باشند و بعد از استفاده نیاز به جداسازی قطعات و نگهداری در جای دیگر نمی باشد, به علاوه این سیستم با هدف کیفیت بالا و قیمت مناسب طراحی و تولید شده است.
مشخصات فنی
وزن قابل تحمل:80 کیلوگرم جنس ریل:آلومینیم آنودایز
عرض میز:90 سانتیمتر طول میز:110 سانتیمتر

COSMOPOLITAN
COSMOPOLITAN
مشاهده فیلم

نسل جدید میزهای کشویی party

میز پارتی طیف وسیع میزهای قابل تغییر شکل آشپزخانه و مبلمان را کامل می کند.این سیستم با توجه به ریزترین جزئیات فنی و تجربه چند ساله تولید میز Brunch طراحی مهندسی شده است.این مکانیزم با گارانتی بازشو نهایتا به طول 145 سانتیمتر, بدون نیاز به ابزار خاص می تواند در فضای استاندارد یک کشو نصب شود و به دلیل استفاده از پایه های یک پارچه تلسکوپی قابلیت تحمل وزن بیش از 120 کیلوگرم را دارد.میز پارتی با ادغام مزیت های چند نوع سیستم مختلف طراحی و تولید شده است.
مشخصات فنی
وزن قابل تحمل:120 کیلوگرم جنس ریل:آلومینیم آنودایز
عرض میز:90 سانتیمتر طول میز:145 سانتیمتر

COSMOPOLITAN
COSMOPOLITAN
مشاهده فیلم

کانتر متحرک Snack

به کارگیری میز Snack در آشپزخانه بدون شک تحولی اساسی در اصول طراحی برای رسیدن به فضایی چندگانه می باشد.این ایده خلاقانه ایجاد آشپزخانه ای مدرن و کاربردی را در کمال سادگی ممکن می سازد.علاوه بر این شما می توانید سینک و گاز را در این سیستم به صورت مخفی جانمایی کنید و در صورت نیاز به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید.
مشخصات فنی
وزن قابل تحمل:80 کیلوگرم جنس ریل:آلومینیم آنودایز
عرض میز:80 سانتیمتر طول میز:180 سانتیمتر

ALTER-BO26
ALTER-BO26
مشاهده فیلم