فینسا دکور
فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور

زارعی-سعادت آباد


در آشپزخانه های با پلان L شکل جزیره نه تنها باعث زیبایی هر چه بیشتر فضای آشپزخانه می شود , بلکه کمک بسیاری به افزایش فضای کابینت , صفحه کانتر و میز کار می کند.در این آشپزخانه استفاده از شکستگی و اختلاف سطح های مناسب و کرین L باعث ایجاد فضای شیک و مدرن در آشپزخانه شده است.

جانمایی گاز دو شعله برقی و پریز آسانسوری در جزیره, آن را تبدیل به یک مرکز ثقل برای انجام امور آشپزی ,صبحانه خوری و گردآوری اعضای خانواده در کنار هم می کند.

استفاده از درب های براق نیمن آلمان (پلی گلاس) به صورت دو رنگ و تکرار این نوع کنتراست در کرین جزیره , این آشپزخانه را به فضایی مدرن , متفاوت و جذاب تبدیل کرده است.

کمدها:

در یک اتاق خواب کمدها به دلیل اشغال فضای قابل توجه بر روی دیوارها باید علاوه بر جادار بودن و داشتن تقسیمات مناسب دارای نما و ظاهر زیبا و همگن با فضای کلی اتاق باشد. استفاده از درب های کمد با طرح های متنوع (گلدار و فانتزی) امروزه در خانه های مدرن بسیارمتداول است.

برای مشاهده پروژه های مشابه گروه فینسا دکور که با درب های براق اجرا شده اند و همچنین پروژه هایی که در کنار آشپزخانه ، کارهای کمد نیز اجرا شده است روی لینک ها کلیک کنید: کابینت آشپزخانه های گلاس ، اجرای دکوراسیون داخلی آشپزخانه ، دکوراسیون کابینت آشپزخانه مدرن ، کابینت ام دی اف ، دکوراسیون مدرن آشپزخانه کوچک ، اجرای دکوراسیون مینیمال آشپزخانه ، اجرای دکور کابینت  ، دکور آشپزخانه

تنوع رنگ


Bolboreta

Bolboreta

FlorTextil

FlorTextil

LinoCancun

LinoCancun

TW

TW


Back