cleaf

FUSION

پیشنهاد ویژه فینسا دکور به کسانی که می خواهند خاص باشند.
همگام شدن پژوهش, ابتکار و تکنولوژی روز دنیا با هنر را می توان عامل اصلی شکل گیری گروه رنگی FUSION کلیاف دانست.این تلفیق هنرمندانه ی بافت پارچه با ریسمان توسط شرکت کلیاف ایتالیا دنیای طراحی داخلی و دکوراسیون را هم از نقطه نظر زیبایی و هم کاربردی بودن مورد تغذیه قرار می دهد.
این پیشنهاد خلاقانه در رنگ و طرح تمامی مخاطبین خود را به ایجاد یک استایل و شکل کاملا جدید و متفاوت در طراحی یک فضای مدرن دعوت می کند.
گروه فینسا دکور با به کار گیری متریال های خاص و متفاوت از این دست سعی در زیباتر جلوه دادن هر چه بیش تر فضای خانه و آشپزخانه شما دارد.

کلیف ایتالیا
کلیف ایتالیا
کلیف ایتالیا

cleaf

COSMOPOLITAN

این گروه رنگی شرکت کلیف شامل مجموعهای از رنگ های گرم با طرح های چوب است که حس خانه را در بیننده القا می کند و با سبک و سلیقه خانم ایرانی هم سو می باشد.

COSMOPOLITAN
COSMOPOLITAN
COSMOPOLITAN

cleaf

ENGADINA

این رنگ گرم و خوشایند جزو آن دسته از رنگهای کلیاف می باشد که از طرفی سعی در ایجاد حس خوب چوب در فضای خانه دارد و از طرف دیگر علاوه بر ظاهر مدرن و امروزی بافت زیبایی شناسانه ی سنتی را نیز حفظ کرده است. ترکیب این رنگ با رنگ های solid (بدون طرح) و ترجیحا براق می تواند جلوه ی زیبا و چشم نوازی به کابینت آشپزخانه شما بدهد.

ENGADINA
ENGADINA
ENGADINA

cleaf

ALTER-BO26

سطح رویه این دسته رنگی کمپانی کلیف با برجستگی های خاص خود حس چوب طبیعی را در فضا ایجاد کرده و باعث جلوه هر چه بیشتر فضا می گردد.

ALTER-BO26
ALTER-BO26
ALTER-BO26

cleaf

AZIMUT-BO26

طراحی این رنگ کمپانی کلیف با الهام از رنگ طبیعیه یک درخت سرو که در اثر مرور زمان سالخورده و فرسوده شده است,انجام شده است. بافت قدیمیه به کارگرفته شده در این کار یادآور خاطرات گذشته های دور می باشد که در ایجاد فضایی گرم و دلچسپ در دکوراسیون آشپزخانه و منزل تاثیر به سزایی دارد.
خطوط و شیارهای روی سطح این رنگ علاوه بر تداعی کردن حس چوب یک شاهد اطمینان بخش از گذشته در زندگی معاصر و امروزی می باشد.
مجموعه فینسا دکور رنگ cleaf-azimut را در صورتی که به دنبال تم رنگی بین سفید و طوسی هستید به شما پیشنهاد می کند.

AZIMUT
AZIMUT
AZIMUT

cleaf

PENELOPE

از ویژگی های این رنگ می توان به جلوه جذاب در نگاه اول و سازگاری بسیار بالا اشاره کرد که به آن قابلیت ترکیب با رنگ های ساده و بدون طرح را می دهد.
رعایت راه رشته مانند همانند نخ نشان دهنده ی طراحی های مطابق با اصول روز شرکت کلیف در راستای به تصویر کشیدن طبیعت در زندگی روزمره می باشد.

PENELOPE
PENELOPE
PENELOPE

cleaf

YASEMITE

YASEMITE زبان طبیعت را در خود محصور کرده است و آن را با بهره گیری از نشانه ها و حس های طبیعی ابراز می دارد.
روند خاص به کار گرفته شده در تولید این رنگ کمپانی کلیف توانسته درعین حفظ ظاهر سه بعدی و ناهموار , سطحی صاف و نرم برای آن به ارمغان آورد.
بازتاب های جزئی نور روی این سطح مهر تاییدی بر ویژگی های پویا در طراحی , یعنی ظاهر کاملا طبیعی با گره های چوب از یک سو و رویارویی چالش انگیز حس دیداری با حس لامسه از سوی دیگر می باشد.

YASEMITE
YASEMITE
YASEMITE

cleaf

GRANGER-LNO3

در طراحی این رنگ کمپانی CLEAF علاوه بر بافت طبیعی و ناهموار به نوع رنگ بندی نیز توجه خاصی شده است. به کارگیری رنگ های موجود در طبیعت بدون شک این گروه رنگی شرکت کلیاف را در زمره پرطرفدارترین محصولات آن قرار داده است.

GRANGER
GRANGER
GRANGER

cleaf

MATRIX

این محصول حاصل همگام سازی تکنولوژی پیشرفته وهنر کار دست می باشد که انقلابی در صنعت تولیدات چوبی محسوب می شود.
MATRIX با ایجاد بالانسی بی نقص بین زیبایی و کاربردی بودن توانسته به خوبی خواست و نیازهای طراحی یک کابینت آشپزخانه مدرن را برآورده کند.
این رنگ کمپانی کلیف به دلیل داشتن زمینه قهوه ای و طرح چوب در بافت خود با دکوراسیون خانه ایرانی هم راستا و هماهنگ می باشد.

MATRIX
MATRIX
MATRIX