فینسا دکور
فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور

شوروم فینسا


بدنه های کابینت آشپزخانه فینسا:

همان طور که می دانید بدنه برای کابینت مثل اسکلت برای یک ساختمان است. شما برای داشتن یک ساختمان با کیفیت ملزم به داشتن اسکلت با تحمل بار بالا هستید و همین طور لازمه داشتن کابینت مرغوب و مناسب داشتن بدنه با کیفیت بالا می باشد.در ضمن در مورد ساختمان مصرف کننده هیچ گونه ارتباط بصری با اسکات ساختمان ندارد در صورتی که بدنه کابینت آشپزخانه دائما در دید و در دسترس مصرف کننده می باشد.

درب های کابینت آشپزخانه فینسا:

کلیه درب ها متعلق به شرکت فینسا اسپانیا می باشد. رنگ و طرح درب های کابینت نمایان گر زیبایی و سلیقه هر خانم ایرانی در آشپزخانه است.شرکت فینسا با داشتن بیش از 50 طرح و رنگ متنوع امکان وسیعی برای هر نوع سلیقه و طراحی در کابینت آشپزخانه فراهم می کند. درب های فینسا علاوه بر داشتن طرح و رنگ های بسیار زیبا و متفاوت با محصولات کشور های دیگر دارای دوام و استحکام بسیار بالایی می باشند که لازمه یک آشپزخانه ایده آل در منزل است.

نوار درب ها و بدنه ها متعلق به شرکت کانتیسا اسپانیا (زیر مجموعه فینسا اسپانیا) از باکیفیت ترین تولید کنندگان نوار در اروپا می باشد.

یراق آلات مورد استفاده در کابینت آشپزخانه فینسا:

• لولا ها و جک ها با کیفیت اروپایی

• ریل های مورد استفاده با قابلیت تحمل 50 کیلو بار برای کابینت های بزرگ با قابلیت نگهداری گونی برنج و قابلمه و ...

• دستگیره های ایتالیایی و اسپانیایی با داشتن بهتربن کیفیت آبکاری

• پایه ها و پاخور های مورد استفاده در کابینت آشپزخانه فینسا متعلق به شرکت opes ایتالیا می باشد.برای داشتن کابینت اشپزخانه ایده آل شما باید پاخورها و پایه های قوی و ضد آب برای دوام بالای کابینت داشته باشید.

اکسسوری کابینت آشپزخانه فینسا:

شرکت فینسا با استفاده از اکسسوری های مناسب , فضای آشپزخانه را تبدیل به فضایی با کارایی و بهره وری بسیار بالا برای مصرف کننده می کند. با استفاده صحیح از اکسسوری در کابینت ها نه تنها از حداقل فضای ممکن حداکثر استفاده می شود , بلکه فضای بسیار راحت با دسترسی بسیار آسان برای خانم خانه دار فراهم می شود و کلیه لوازم با نظم خاصی در داخل کابینت چیده می شوند .

این موضوع باعث می شود کارهای منزل و آشپزخانه شامل آشپزی و شستو شو و ... برای مصرف کننده بسیار آسان تر باشد.

نورپردازی کابینت آشپزخانه فینسا:

نورپردازی آشپزخانه از سرویس های ویژه کابینت آشپزخانه فینسا می باشد. نور به هر آیتمی رنگ و طرح می دهد. زیباترین اجسام تا زمانی که نور به آنها تابیده نشود زیبایی خود را نشان نمی دهند.

آشپزخانه به عنوان قلب منزل و پرکاربرد ترین قسمت منزل احتیاج به نورپردازی بسیار کامل و حرفه ای دارد که نه تنها باعث زیباتر جلوه کردن فضای آشپزخانه به عنوان قلب منزل شده بلکه باعث ایجاد فضای بسیار مناسب برای کار در آشپزخانه می شود.


Back