طراحی کابینت آشپزخانه مدرن 4

ما در این سری از مقالات با عنوان طراحی کابینت مدرن بر انیم تا شما را با استفاده از مثال هایی واقعی با خط فکری بزرگترین طراحان کابینت مدرن روز دنیا آشنا گردانیم. البته در صورتی که مایلید تا بتوانید خودتان به طراحی کابینت آشپزخانه بپردازید ، این نیازمند اطلاعات تخصصی ، کار و تجربه و همچنین نگاه خلاقانه و هنری به فضا می باشد. اما به هر حال با خواندن این مقالات می توانید کمی به اطلاعات خود در این زمینه بیافزایید.
در این مقاله قصد داریم تا یکی دیگر از بروزترین و مدرن ترین پروژه های کابینت آشپزخانه را با هم بررسی کنیم.

می توان به جرعت گفت که بارزترین نکته ای که در این کابینت آشپزخانه مدرن به چشم می خورد یکپارچگی فضا می باشد که به نحو چشم گیری بر جذابیت بصری این فضا افزوده است. در همین راستا شما به سختی می توانید مرزی مشخص بین آشپزخانه و پذیرایی و نهارخوری تعیین کنید. همانگونه که در مقالات قبلی نیز به این مطلب اشاره کردیم در طراحی کابینت مدرن 2015 ، کابینت آشپزخانه نیز به عنوان جزوی از دکوراسیون منزل تلقی می گردد. بنابراین لزومی به مرزبندی آن نسبت به دیگر قسمت های منزل وجود ندارد.

رنگ های اصلی به کار رفته در کابینت آشپزخانه که کرم و سبز می باشند ، به رنگ های بی روح و خنثی این فضا جلوه ای گرم و چشم نواز بخشیده است. استفاده از رنگ سبز در صندلی ها ، ابزار های آشپزخانه و کوسن های قسمت پذیرایی و تابلو پشت آن نشان از ذوق هنری و خلاقیت طراح دارد.

همان طور که می بینید در این پروژه نیز سینک و گاز به صورت جزیره اجرا شده است و هود دکوراتیو و زیبایی که در این قسمت بکار رفته است به زیبایی آن افزوده است. ، خصوصا که با نورپردازی قسمت بالای میز نهارخوری هماهنگی و هارمونی دارد.

نکته دیگری که در این فضا به چشم می خورد استفاده از یک تابلوی نقاشی در دیوار روبه روی آشپزخانه می باشد که با رنگ بندی و سبک کلی فضا در ارتباط است و در عین حال حال و هوای دیگری به آن بخشیده است. نکته ای که در اینجا جالب توجه است این می باشد که شاید استفاده از یک تابلوی ساده بر روی یک دیوار در فضای منزل شاید هزینه چندانی نداشته باشد ولی همانطور که می بینید در زیبایی بصری فضا تاثیر بسزایی گذاشته است.

مقالات مرتبط در این زمینه:

طراحی کابینت آشپزخانه مدرن


Back