فینسا دکور
فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور فینسا دکور

کمد دیواری


رنگ از همه چیز مهمتر است!

کمد دیواری نقش بسیار مهمی را در فضای اتاق خواب بازی می کند به طوریکه شما می توانید به کمک یک طراحی متناسب با فضا و همچنین انتخاب  رنگی هوشمندانه زیبایی دوچندان به آن ببخشید. پیشنهاد ویژه مجموعه فینسا دکور به شما که قصد خرید کمد دیواری برای منزل خود دارید استفاده از رنگ های فانتزی فینسای اسپانیا و یا ام دی اف های طرح آینه ی نیمن آلمان می باشد.

نوع یراق و اکسسوری در طراحی = کیفیت کارکرد در استفاده

بکارگیری مکانیزم های ریلی مخصوصا در اتاقهای کوچک می تواند از نظر دلباز تر شدن فضا بسیار راه گشا باشد زیرا در این حالت دیگر از درب های بازشوی دست و پا گیر خبری نیست! همچنین استفاده از انواع اکسسوری های داخل کمدی به همراه کشوهای عمیق می تواند به استفاده بهینه از حداقل فضا کمک شایانی نماید.

نورپردازی را فراموش نکنید!

نورپردازی از دیگر مزایایی است که لازمه ی یک کمد ایده آل می باشد که هم در زیبایی فضای داخلی کمد و هم در دید بهتر نسبت به وسایل داخلی تاثیر به سزایی دارد. نورپردازی می تواند به صورت سنسوری و یا به صورت دستی روشن و خاموش گردد.


Back